Omladinska reprezentacija Crne Gore poražena je i u drugom prijateljskom duelu sa Slovenijom.

Izabranici Sveta Ljesara pružili su jak otpor, pa je Slovenija do trijumfa došla u finišu – 4:1.

Alen Ruis doveo je Slovence u vođstvo u 10. minutu, da bi izjednačenje Crnoj Gori donio Luka Gopčević u 21. Taj rezultat bio je na snazi do 34. minutu, kada su gosti poveli, a ubrzo i riješili pitanje pobjednika.

- Mnogo bolja utakmica za nas nego prva. Do 34. mina utakmica je bila egal u svakom smislu, parirali smo jako dobro odličnim Slovencima. Nakon toga smo ostali bez snage i to je reziltiralo time da smo primili tri brza gola i izgubili utakmicu, rekao je selektor Ljesar.

Crna Gora – Slovenija 1:4

Dvorana ,,Župa”, Tivat.

Sudije: Dražen Vukčević, Saša Goranović, Žarko Laušević (Crna Gora)

0:1 – Ruis 10', 1:1 – Gopčević 21', 1:2 – Ruis 34', 1:3 – Čop 37', 1:4 – Križaj 38'

Crna Gora: Nemanja Krunić, Jovan Todorović, Dragan Nikolić, Milun Bajagić, Andrija Roganović. Igrali su još: Luka Marković, Amar Muratović, Miloš Roćenović, Andrija Todorović, Milovan Ćetković, Nikola Mijušković, Luka Gopčević, Enis Barjaktarović, David Kalezić.
Selektor: Sveto Ljesar.

Slovenija: Nik Ambrožič, Tian Uršič, Kristijan Čeh, Luka Čop, Niko Kosec. Igrali su još: Luka Lovrec, Vid Kos, Frank Žiga, Alen Ruis, Lovro Križaj, Lovro Trdin, Andraž Gregorič, Anže Žlindra, Lovro Skrinjar.
Selektor: Tomislav Horvat.