Ženska kadetska reprezentacija poražena je i u drugom prijateljskom meč sa Kosovom – 3:0.

Sva tri gola domaće igračice postigle su u prvom poluvremenu i to u razmaku od manje od 20 minuta.

Šenarta Bela pogodila je u 12. minutu, šest minuta kasnije u listu strijelaca upisala se Sahare Beriša, dok je konačan rezultat postavila Albina Gegaj.

- Veoma slabo odigrali smo u prvom poluvremenu. U drugom smo igrali bolje, stvorili neke šanse, koje nijesmo iskoristili. Ipak, bile su ovo dvije dobre provjere. Vidjeli smo neke stvari u igri koje su dobre, ali i one koje su loše, na kojima ćemo raditi do početka kvalifikacija, kazao je selektor Mirko Marić.

Kosovo – Crna Gora 3:0