Odigrana zaostala utakmica 1. kola Meridianbet 1.CFL.

Iskra i Budućnost remizirali su rezultatom 1:1 u zaostalom meču 1. kola Meridianbet 1.CFL.

Danilovgrađanima, za koje je drugi mandat u ulozi trenera započeo Aleksandar Nedović, ovo je drugi bod u sezoni, dok je Budućnost upisala prvi remi.

Gosti su bolje otvorili meč i već nakon manje od pet minuta došli do vođstva. Zoran Petrović je oboren u šesnaestercu protivnika, nakon čega je Vasiliju Terziću jedanaesterac odbranio Marko Kordić. Ipak, na odbijenu loptu je natrčao Stefan Milošević i poslao je u mrežu Iskre.

Do kraja poluvremena Budućnost je imala nekoliko šansi, da bi u nastavku Iskra preuzela incijativu i već nakon dva minuta igre stigla do izjednačenja zahvaljujući Damiru Kojaševiću.

Bio je to konačan rezultat meča, iako je domaćin nekoliko puta opasno zaprijetio.