Mlađe kadetske selekcije Sjeverne Makedonije i Crne Gore odigrale su neriješeno (1:1) u prijateljskoj utakmici odigranoj u Skoplju.

Domaćin je bio bolji u prvom poluvremenu, a do vođstva je stigao u finišu tog dijela igre. Hisar Ali je odlično prošao iza leđa odbrane ,,sokola”, da bi zatim pogodio suprotni ugao za 1:0.

U nastavku je naša selekcija zaigrala konkretnije, u 73. minutu prečku je pogodio Vaslije Babović na centaršut Marka Popovića. Dva minuta kasnije ispatila se bolja igra, kada je Maksim Đukić zatresao mrežu Sjeverne Makedonije za konačnih 1:1.

Drugi duel između Sjeverne Makedonije i Crne Gore igra se sjutra od 11 časova.

Sjeverna Makedonija - Crna Gora 1:1