Odigrani prvi mečevi baraža za Telekom 1.CFL.

Ubjedljive pobjede u današnjim utakmicama upisali su Arsenal i Rudar.

Tivćani su pred svojim navijačima nadigrali Podgoricu – 4:0. Poveli su nakon nešto više od pola sata igre, kada je Ćetko Manojlović iskoristio jedanaesterac. U 37. minutu Arsenal je udvostručio prednost, a strijelac je bio Jasmin Muhović. Poslije šest minuta igre u drugom dijelu, domaćin je stigao do novog pogotka, ovog puta Boris Došljak je matirao Nikolu Ivezića. Konačan rezultat postavio je Manojlović u 75. minutu.

Četiri gola postigao je i Rudar, na gostovanju Mladosti DG – 4:1. Dušan Živković najavio je trijumf golom u devetom minutu, a onda je u razmaku od 29. do 33. minuta Nikša Vujanović dva puta pogađao mrežu. Alden Škrijelj je u 37. minutu smanjio zaostatak svoje ekipe, međutim, Ognjen Gašević je u 48. vratio tri gola zalihe Pljevljacima, koji tu prednost nijesu ispustili do kraja.

Revanš utakmice igra se u petak, 3. juna.