Odigrano 29. kolo Telekom 1.CFL.

Sutjeska je upisala najubjedljiviju pobjedu u ovoj rundi, protiv Zete u Nikšiću - 6:1.

Dva gola postigao je Marko Vučić, a u strijelce su se upisali i Igor Pajović, Knežević, Dušan Vuković i Dragan Grivić. Na drugoj strani precizan je bio novajlija Ukrajinac Artur Zahorulko.

Nikšićani su zadržali 11 bodova ispred Budućnosti, koja je u Baru bila bolja od Mornara rezultatom 2:0. Lazar Mijović doveo je Podgoričane u vođstvo u 61. minutu, konačan rezultat postavio je Igor Ivanović iz jedanaesterca u posljednjim trenucima utakmice.

U sjajnoj formi je Jezero, koje je vezalo četvrtu pobjedu, ovog puta nad Dečićem - 2:1. Tuzani su poveli u 21. minutu golom Matije Božanovića, da bi preokret ekipi iz Plava donijeli Nikola Đurković i Rodrigo Faust.

Treće mjesto na tabeli preuzela je Iskra trijumfom nad Rudarom - 3:1. Nakon nešto više od pola sata igre bilo je 2:0 za domaćina (Petar Pavlićević i Balša Sekulić), zatim je pogodio i Vilijan, dok je jedini gol za goste postigao Radule Živković.

Dečić - Jezero 1:2