Omladinska reprezentacija Crne Gore poražena je i u drugom prijateljskom duelu sa Bugarskom.

Iako su izabranici Slobodana Draškovića imali vođstvo, domaćin je uspio da preokrene i upiše trijumf rezultatom 3:1.

,,Sokole“ je u vođstvo doveo Vladimir Perišić u 26. minutu. Milan Roganović je izveo korner, Emin Kujović je vratio loptu sa druge stative, do Perišića koji je bio na pravom mjestu za 1:0.

Bugari su do izjednačenje stigli nakon manje od 10 minuta igre, kada je Danijel Hvojnev bio najviši u skoku poslije kornera.

U razmaku od 72. do 78. minuta domaćin je postigao dva gola, oba djelo Pavela Žabova.

- Očekivao sam da ovu utakmicu odigramo bolje nego prvu i tako je i bilo. Više od 70 minuta bili smo bolji, imali vođstvo i stvarali šanse. Međutim, u finišu smo napravili neke individualne greške, što je Bugarska iskoristila i postigla dva gola. Treba da izvučemo pouke iz ove dvije utakmice, kako bismo u narednom periodu otklonili greške koje nam se dešavaju, rekao je selektor Drašković.

Bugarska - Crna Gora 3:1