Mlađa kadetska reprezentacija Crne Gore poražena je u drugom prijateljskom duelu sa Kiprom - 4:0.

Sva četiri gola naša selekcija primila je u drugom poluvremenu, kada su i uslovi za igru zbog kiše bili otežani.

Prije toga, u 20. minutu, odličnu šansu propustio je Petar Jauković, čiji pokušaj je izblokirao defantivac domaćih.

U nastavku je Kipar pogađao preko Hristosa Lukaidisa (dva puta), Andreasa Hristoforua i Mariosa Hacilefterisa, dok su najbolju šansu ,,sokoli“ ispustili u 70. minutu, kada je Aleksa Stijepović bio neprecizan u situaciji ,,jedan na jedan“ sa protivničkim golmanom.

- Kiprani su bili brži i agresivniji, dok su se nama ponavljale greške kao i u prethodnom duelu. Možda je ovoj ekipi i dalje problem odigrati dvije utakmice u periodu od tri dana. Takođe, vremenski uslovi u drugom poluvremenu bili su veoma loši, skoro pa nemogući za igru, rekao je selektor Radovan Kavaja.

Kipar - Crna Gora 4:0

Gradski stadion, Sotira.

Sudija: Simos Kucijapas (Kipar).

1:0 - Lukaidis 46', 2:0 - Lukaidis 65', 3:0 - Hristoforu 72', 4:0 - Hacilefteris 78'

Globarević, Feratović, Jokanović - Crna Gora

Kipar: Stavros Panagi, Nikolas Lisandru, Kozmas Joanu (od 62. Rafael Dimostenus), Marios Teoharus (od 62. Andreas Hristoforu), Hristos Lukaidis (od 68. Aninos Violaris), Marios Stavrinidis (od 62. Mihalis Fulias), Nikolas Ciotalas (od 62. Panajotis Panajotu), Jorgos Skafis, Markos Jordanu (od 72. Marios Hacilefteris), Hrisis Evagelu (od 73. Teoklitos Polihroniu), Argiris Hristodulu (od 62. Mihalas Haralampos).
Selektor: Hristos Koconis.

Crna Gora: Toni Brkan, Aleksa Globarević (od 41. Igor Jokanović), Vojislav Jokić, Luka Baštrica (od 61. Luka Rmuš), Lazar Martinović, Vuk Vukmanović (od 61. Luka Kruščić), Daris Feratović (od 51. Minja Knežević), Bogić Milošević (od 51. Aleksa Stijepović), Maksim Đukić (od 51. Marko Popović), Petar Jauković (od 51. Jovan Milošević), Imran Redžepagić.
Selektor: Radovan Kavaja.