Futsal reprezentacije Sjeverne Makedonije i Crne Gore odigrale su još jedan prijateljski duel bez pobjednika - 2:2.

Isti rezultat viđen je i juče, s tom razlikom što je večeras naša selekcija imala dva gola prednosti, koje je domaćin uspio da anulira.

Crna Gora je vodila golovima Koste Vukovića u 8. i Nikole Vidakovića u 25. minutu. Ipak, u posljednjih desetak minuta, Sjeverna Makedonija stigla je do poravnanja preko Igora Leovskog i Berata Ramadanija.

- Odigrali smo još jednu dobru utakmicu, skoru istu kao prethodnog dana. U ovom meču smo, osim povrijeđenog Luke Markovića, dali šansu svim igračima i zadovoljan sam kako smo izgledali u globalu. Nama predstoji da do početka kvalifikacija u aprilu odigramo još nekoliko prijateljskih utakmica, kako bismo se još bolje pripremili za date obaveze, istakao je selektor Sveto Ljesar.

Sjeverna Makedonija - Crna Gora 2:2