Omladinska futsal reprezentacija Crne Gore poražena je i u drugom prijateljskom duelu sa Francuskom.

Trijumf gostiju bio je ubjedljiv - 7:0. Kao i u prvom meč (1:5), naša selekcija bila je ravnopravna u prvom poluvremenu, da bi u nastavku Francuska ipak opravdala ulogu favorita.

Po dva gola postigli su Anatol Melen i Aue Betga, dok su se u listu strijelaca upisali i Tangi Mokvaka, Uasini Girio i Enza Kone.

- Gotovo usta utakmica kao sinoć. Do kraja prvog poluvremena bilo smo ravnopravni, imali četiri ili pet odličnih šansi. Nakon toga došla je do izražaja njihova fizička sprema i kvalitet i zasluženo su došli do pobjede, istakao je selektor Sveto Ljesar.

Crna Gora - Francuska 0:7

Dvorana ,,Župa“, Tivat.

Sudije: Dražen Vukčević (Crna Gora), Adrijan Krumoa (Francuska).

0:1 - Mokvaka 15', 0:2 - Melen 20', 0:3 - Girio 24', 0:4 - Betga 27', 0:5 - Betga 28', 0:6 - Melen 28', 0:7 - Kone 29'

Crna Gora: Irhad Popović, Srđan Petrušić, Srđan Drašković, Nemanja Nenezić, David Puletić. Igrali su još: Kenan Tafić, Miloš Koprivica, Nikola Mijušković, Pavle Vukčević, Željko Lješković, Arnes Lolović, Luka Knežević, Lazar Kostić.
Selektor: Sveto Ljesar.

Francuska: Steven Karon, Paulo Pereira, Amin Benšerif, Anatol Melen, Aue Betga. Igrali su još: Žerom Paskje, Uasini Girio, Vasim Šer, Tangi Mokvaka, Enzo Koeljo, Nama Traore, Bobo Niagate, Sala Galmin, Enza Kone.
Selektor: Pjer Demilije.