Vodeći tandem bez pobjede u 14. kolu Telekom 1.CFL…

Fudbaleri Sutjeske nakon današnjih mečeva 14. kola Telekom 1.CFL povećali su prednost u odnosu na drugoplasiranu Budućnost.

Nikšićani su remizirali sa Iskrom (0:0), ali sada imaju 12 bodova više od direktnog konkurenta, koji je danas poražen od Dečića - 2:1.

Sutjeska i Iskra odigrali su meč bez previše uzbuđenja na Gradskom stadionu u Nikšiću, čime je domaćin prekinuo niz od pet pobjeda.

Za to vrijeme, duel Budućnosti i Dečića obilovao je uzbuđenjima. Gosti su poveli u 56. minutu. Danilo Pešukić je asistirao, a siguran egzekutor bio je Iljir Camaj. Podgoričani su zatim krenuli u još veću ofanzivu i do poravnanja došli desetak minuta prije kraja meča, nakon što je mrežu Tuzana zatresao Šaleta Kordić.

U trećem minutu sudijske nadoknade Dečić je ponovo pogodio i to preko Draška Božovića, koji je donio tri boda svom timu.