Zaključeno 11. kolo Telekom 1.CFL…

Jedan od derbija 11. runde Telekom 1.CFL završen je pobjedom Budućnosti nad Mornarom - 3:0.

Podgoričani su nadigrali Barane na Topolici, a do vođstva su stigli nakon samo četiri minuta meča. Miloš Raičković je ponovo postigao prelijep gol, ovog puta sa oko 40 metara. U 21. minutu Momčilo Raspopović je, poslije prekida Vasilija Terzića, udvostručio prednost Budućnosti, da bi u 36. minutu Igor Ivanović postavio konačan rezultat.

Iskra je savladala Rudar i tako upisala treću domaću pobjedu u nizu, čime se učvrstila na drugom mjestu na tabeli. Trenutak odluke desio se u 29. minutu, kada je Milija Golubović želio da vrati loptu golmanu Jasminu Agoviću, koji, takođe, nije očekivao takav potez svog saigrača. Bio je nespreman da reaguje, pa je uzalud pokušao da je spriječi da uđe u mrežu.