Kompletirano 10. kolo Telekom 1.CFL…

Jedan od derbija 10. kola Telekom 1.CFL završen je pobjedom Budućnosti protiv Rudara - 3:0.

Podgoričani su na svom terenu rutinski odradili posao i došli do četvrtog trijumfa u sezoni. Poveli su u 22. minutu, kada je Zoran Petrović završio akciju koju su kreirali Miloš Raičković i Igor Ivanović.

Na 2:0 povećao je Vladan Adžić u 59. minutu, koji je glavom matirao čuvara mreže gostiju poslije centaršuta Vasilija Terzića. Četiri minuta prije isteka regularnog toka utakmice, Ivanović je postavio konačan rezultat.

Komšijski duel između Zete i Dečića završen je bez pobjednika - 1:1. Ekipa iz Golubovaca povela je zahvaljujući pogotku Đorđija Vukčevića u 18. minutu, da bi Matija Božanović u 77. minutu donio bod Dečiću.

Zeta je ostala na začelju tabele, dok su Tuzani upisali 14. bod u deset mečeva.