Prvi od dva prijateljska meča između ženskih kadetskih reprezentacija Crne Gore i Bjelorusije završen je remijem – 1:1.

Naša ekipa povela je u finišu prvog poluvremena, kada je mrežu gošći zatresla Tatjana Osmajić.

Bjelorusija je izjednačila u 58. minutu, preko Aline Harašćak.

Odličnu šansu za gol i pobjedu propustila je u 77. minutu Tanja Malesija, koja nije iskoristila jedanaesterac.

- Interesantna utakmica. Obje ekipe igrale su veoma otvoreno. Mi smo propustili priliku da iz jedanaesterca stignemo do pobjede, ali je Bjelorusija igrala dobro u drugom poluvremenu, tako da je ovaj rezultat realan, istakao je selektor Mirko Marić.

Iste ekipe drugi meč odigraće u ponedjeljak 30. avgusta, sa početkom u 17 časova na stadionu Koma na Zlatici.

Crna Gora - Bjelorusija 1:1