Sjutra se kompletira 4. kolo Telekom 1. CFL…

Fudbaleri Budućnosti savladali su Podgoricu rezultatom 2:1 u okviru 4. kola Telekom 1.CFL. Mornar i Dečić su lideri, bar dok Sutjeska ne završi meč sa Rudarom u Pljevljima.

Barani su upisali treću pobjedu, drugu u gostima, još jednom potvrdili ozbiljne ambicije u sezoni.

Dečić nastavlja da sakuplja bodove - sada je nanio prvi poraz Iskri, a za to je zaslužan Džonatan Drešaj, strijelac u 54. minutu.

Jezero je postiglo prvi gol u sezoni, ali to nije bilo dovoljno da se izbjegne poraz u duelu sa Petrovcem.

U Beranama je bilo 2:1 za ekipu Nenada Vukčevića, iako je domaća ekipa imala minus na poluvremenu. Plavljani su vodili od 44. minuta i pogotka Lazara Lambulića, da bi gosti u drugom dijelu stigli do preokreta. Prvo je Adnan Bašić zatresao mrežu u 67, da bi Petar Vukčević sjajnim golom, i to slabijom desnom nogom, u 74. minutu potpisao drugi trijumf Petrovca u sezoni.

Jezero - Petrovac 1:2

Zeta - Mornar 0:1