Ženska kadetska reprezentacija Crne Gore poražena je i u drugom prijateljskom duelu sa Bosnom i Hercegovinom - 1:0.

Ipak, kao i u meču odigranom prije dva dana, ekipa Mirka Marića prikazala je dobru igru. Naša ekipa je prva mogla do vođstva, kada je u 14. minutu Ivana Boričić šutirala pored gola u situaciji ,,jedan na jedan“ sa protivničkim golmanom.

Domaće su do pobjede došle pogotkom Ivone Benković u 52. minutu, odličnim udarcem sa dvadesetak metara.

Petnaestak minuta prije kraja, Lidija Stanić je dobro šutirala sa ivice šesnaesterca, ali je sigurna bila Iman Dumanjić.

- U ovom uzrastu teško je za djevojčice kada se igraju dvije utakmice sa samo jednim danom pauze između. Ipak, i u drugoj utakmici djevojke su odigrale požrtvovano i borbeno. I pored poraza, zadovoljni smo prikazanom igrom. Imali smo dvije dobre prilike, ali nijesmo uspjeli da ih realizujemo. Pokušaćemo da do kvalifikacija kroz kampove ispravimo nedostatke koje smo uočili u ovom dvomeču, kazao je selektor Marić.

Malesija, Krivokapić, Čađenović - Crna Gora

Bosna i Hercegovina: Iman Dumanjić, Dalal Bratović (87. Kristina Tekić), Ivona Radošević, Gloria Slišković, Lana Radulović (80. Marijana Panić), Margareta Kovačević (46. Lamija Oštraković), Rajna Tešić (46. Jelena Pavlinović), Nina Pupić (87. Đurđica Živković), Tamara Blagojević, Dragana Dimitrić (80. Melina Sarajlić), Anđela Gostimirović (34. Ivona Benković).
Selektor: Ilija Lucić.

Crna Gora: Ajša Kalač, Anastasija Bulić, Sanija Pečariz (64. Nela Kolić), Tanja Malesija, Andrea Vukadinović (46. Vlada Milović), Katarina Čađenović (85. Anđela Golubović), Anastasija Rakočević, Ana Krivokapić (64. Bojana Tomašević), Ivana Boričić, Tatjana Osmajić (80. Lejla Bambur), Lidija Stanić (80. Mia Baturan).
Selektor: Mirko Marić.