Finiš Telekom 1.CFL donio je dobre vijesti za Podgoricu, koja je pobjedom nad Dečićem obezbijedila premijerni nastup na međunarodnoj sceni.

U duelu sa Tuzanima, trenutak odluke desio se u 70. minutu, kada je precizan sa bijele tačke bio Jovan Vujović.

Sutjeska je slavila u Pljevljima sa 2:0 i to zahvaljujući dvostrukom strijelci Milutinu Osmajiću, koji je pogađao u 1. i 77. minutu meča pod Golubinjom.

Jezero je novom pobjedom praktično izborilo opstanak u ligi bez baraža. Pljavljani su bili bolji od Petrovca rezultatom 1:0, a u listu strijelaca upisao se Nduje Mujeci u 82. minutu.

I Zeta ide ka mirnoj luci nakon pobjede protiv OFK Titograda - 2:1. Gosti su zaprijetili preko Ivana Bojovića u 53. minutu, međutum, Golubovčani su uzvratili golovima Ivana Vukčevića i Vaska Kalezića.

Jedan od derbija kola, duel između Iskre i Budućnosti, završen je remijem - 1:1. Oba gola postignuta u prvom poluvremenu, domaćin je poveo preko Šoa Jamamota u 17, izjednačio je Miloš Raičković u 24. minutu.

Rudar - Sutjeska 0:2