Fudbaleri Podgorice upisali su pobjedu nad Iskrom u derbiju 31. kola Telekom 1.CFL.

Duel na ,,DG areni“ riješio je Arihiro Sentoku pogotkom u 16. minutu meča, nakon kojeg je Podgorica prišla na samo dva boda Sutjesci, koja je u ovom kolu remizirala sa Jezerom (0:0).

Drugo mjesto na tabeli preuzeo je Dečić, koji je sa 3:1 savladao Zetu. Tuzani su postigli dva gola u prvih desetak minuta, uzvratio je Petar Orlandić, da bi u posljednjih trenucima meča konačan rezultat postavio Darko Marković.

Važnu pobjedu u borbi za opstanak upisao je Petrovac protiv Rudara - 3:1. Zaim Divanović i Igor Vukčević donijeli su veliku prednost ekipi sa primorja, koja je znala da iskoristi tu zalihu i dođe do bodova.

Lider na tabeli došao je do pobjede nad OFK Titogradom 2:0. Oba gola za Budućnost postigao je Lazar Mijović.

Na vrhu liste strijelaca i dalje se nalazi napadač Sutjeske Božo Marković, sa 15 golova. Tri manje postigao je Draško Božović iz Budućnosti.

Petrovac - Rudar 3:1