Mali broj golova obilježio je 30. kolo Telekom 1.CFL…

Najzanimljiviji duel viđen je na Gradskom stadionu u Podgorici, gdje je Budućnost poražena od Podgorice sa 2:1. Gosti su oba gola postigli iz jedanaesterca, precizni su bili Matija Krivokapić i Kohei Kato, dok je strijelac za novog-starog šampiona bio Draško Božović. Podgorica se ovim trijumfom uključila u borbu za izlazak na evropsku scenu.

U borbi sa drugo mjesto na tabeli trenutno bolje stoji Sutjeska, koja je remijem u ovom kolu došla do boda viška u odnosu na Dečić. Nikšićani su odigrali bez golova na gostovanju Iskri i tako iskoristili poraz Tuzana na gostovanju Jezeru - 1:0. Utakmicu je riješio Edis Redžepagić pogotkom u 41. minutu.

Zeta pobjedom nad Rudarom od 1:0 napravila korak ka sredini tabele. Jedini gol na meču postigao je Goran Milojko u 52. minutu.

Duel najslabije plasiranih ekipa na tabeli završen je bez pobjednika, Petrovac i OFK Titograd odigrali su meč u kojem ofanzivci nije bili pretjerano raspoloženi - 0:0.

Rudar - Zeta 0:1