Odigrana četiri meča 24. kola…

Derbi 24. kola Telekom 1.CFL završen je pobjedom Dečića nad Sutjeskom - 2:1.

Iako su Nikšićani vodili u Tuzima, golom Marka Ćetkovića u osmom minutu, Dečić je preokrenuo u rasponu od sedam minuta, preko Anđela Rudovića i Danila Pešukića. Rudović je u 57. bio precizan iz jedanaesterca, dok je Pešukić mrežu Sutjeske zatresao u 63. minutu.

Rudar je u meču protiv Budućnosti prekinuo niz od sedam pobjeda - 1:1. Lider je rano poveo, u drugom minutu precizan je bio Vasilije Terzić i Podgoričani su tu prednost održavali do 79. minuta i pogotka Ljubomira Kovačevića.

Gostujući trijumf upisala je Podgorica, ujedno nanijevši Zeti četvrti uzastopni poraz - 3:1. Nakon nešto više od pola sata igre, Anđelko Jovanović pogodio je sa bijele tačke i donio prednost svojoj ekipi. Zeta je izjednačila u 55. minutu, da bi Matija Krivokapić u 66. i Jovan Vujović u 83. minutu potvrdili pobjedu Podgorice.

U duelu Iskre i Petrovca nije bilo golova, dok je meč Jezero - OFK Titograd odložen zbog sniježnog pokrivača na Gradskom stadionu u Beranama.

Rudar - Budućnost 1:1