Pionirska reprezentacija Crne Gore savladala je rezultatom 1:0 odgovarajuću selekciju Sjeverne Makedonije…

Izabranici Gorana Perišića odigrali su veoma dobar meč, u kojem su mogli da upišu i ubjedljiviju pobjedu.

- Zbog pandemije korona virusa nijesmo igrali utakmice godinu dana. Mogu biti zadovoljan današnjom utakmicom, nijesmo dozvolili protivniku da dođe do svoje igre i zasluženo smo pobijedili. Bilo je nekih sitnijih grešaka, nadam se da ćemo ih otkloniti do naredne utakmice, kazao je selektor Perišić.

,,Sokoli” su do pobjede došli golom Marka Tadića u 17. minutu, nakon što je Marko Perović ukrao loptu na polovini protivnika.

Šanse naše selekcije ređale su se i poslije gola, pa je Vasilije Adžić u 24. minutu pogodio prečku udarcem sa oko 25 metara, dok je sa nešto manje distance opasan šut uputio Perović desetak minuta kasnije.

U nastavku je Adžić volejom loptu poslao pored gola, a odličnu šansu imao je i Andrija Skrobanović u 50. minutu.

Drugi duel istih reprezentacija odigraće se u četvrtak, od 11 časova na Trening kampu FK Budućnost.

Crna Gora - Sjeverna Makedonija 1:0