Mlađa omladinska reprezenatacija Crne Gore savladala je vršnjake iz Makedonije rezulatatom 2:0 u prijateljskom meču odigranom u Ulcinju.

Naša selekcija do pobjede u prvom meču pod vođstvom Aleksandra Miljenovića došla je golovima Jovana Vučinića i Okice Karadžića.

„Sokolići“ su bolje ušli u meč od protivnika i došli do prednosti već nakon pet minuta igre. Agović je u kaznenom prostoru nadskočio čuvara, spustio loptu do Jovana Vučinića koji je udarcem sa deset metara poslao u mrežu.

Pobjedu naše selekcije ovjerio je Okica Karadžić u 78. minutu susreta. Lopta je pogodila metu nakon udarca našeg napadača sa 15-tak metara i loše intervencije golmana Gocevskog.

Reprezentacije Crne Gore i Makedonije odigraće revanš susret u četvrtak sa početkom u 11.00 časova.