Lider na tabeli ,,pobjegao“ na šest bodova prednosti…

Fudbaleri Budućnosti savladali su Podgoricu sa 1:0 u derbiju 12. kola Telekom 1.CFL.

Derbi je riješen početkom drugog poluvremena, kada je Miloš Raičković pogodio u metu. Budućnost sada, uz meč manje, ima šest bodova više od drugoplasiranog Dečića.

Ekipa iz Tuzi je niz mečeva bez poraza nastavio na gostovanju Jezeru - 0:0. Ekipa iz Plava, koja svoje domaće utakmice igra u Beranama, imala je nekoliko šansi protiv Dečića, ali su mreže ostale mirne.

Zeta je ubjedljivo slavila protiv Rudara u Pljevljima - 3:0. Mijat Lambulić je u 34. minutu iz jedanaesterca pogodio za vođstvo, da bi u nastavku mrežu Rudara tresli još Vasko Kalezić u 59. i Goran Milojko sa bijele tačke u 79. minutu.

Gostujući trijumf upisao je i OFK Titograd u Petrovcu - 3:1. Nakon prvih 45 minuta bilo je neriješeno, strijelac za domaćina bio je Milovan Ilić, dok je za goste autogol postigao Zoran Mikijelj. Ipak, Alden Škrijelj i Miloš Kalezić su u drugom dijelu donijeli svojoj ekipi pobjedu.

Rudar - Zeta 0:3