Završeno 10. kolo Telekom 1.CFL…

Derbi meč 10. runde Telekom 1.CFL, između Budućnosti i Dečića, završen je remijem - 2:2.

Podgoričanima nijesu bila dovoljna ni dva gola prednosti, do koje su ih doveli Igor Ćuković i Ivan Bojović. Na drugoj strani je uzvratio Iljir Camaj, koji je mrežu Budućnosti tresao u 27. i 68. minutu.

Pobjednika nije bilo ni u duelu Petrovca i Sutjeske - 1:1. Petrovac je poveo prelijepim golom Nikole Savovića u 31. minutu, dok je konačan rezultat postavio Božo Marković u 68. minutu.

OFK Titograd je savladao Podgoricu sa 1:0 u malom gradskom derbiju. Duel na Starom aerodromu riješen je pogotkom Marka Mrvaljevića u 64. minutu.

U okršaju Iskre i Zete nije bilo golova, dok je Jezero minimalno slavilo na gostovanju Rudaru. Ndue Mujeci postigao je u 34. minutu gol koji je ekipi iz Plava donio tri boda.

Napadač Podgorice Šaleta Kordića i dalje je, sa osam postignutih golova, na vrhu liste strijelaca. Dva manje postigla su četiri igrača - Iljir Camaj i Kristijan Vuljaj iz Dečića, Vuk Striković iz Rudara i Božo Marković iz Sutjeske.

Petrovac - Sutjeska 1:1