Kadetska reprezentacija Crne Gore savladala je Bosnu i Hercegovinu rezultatom 3:1 u drugom prijateljskom duelu ovih ekipa.

Izabranici Slobodana Draškovića odigrali su dobar meč, mnogo bolje nego prvu utakmicu u kojoj su poraženi, a pogotovo su bili raspoloženi u prvom poluvremenu, kada su imali 3:0 na odlasku na odmor.

Golove za Crnu Goru postigli su Balša Barović u 28, Viktor Đukanović u 35. i Mitar Globarević u drugom minutu sudijske nadoknade. Gosti su u nastavku stigli do utješnog gola preko Hamze Martinovića u 59. minutu.

- Odigrali smo mnogo bolje nego u prvoj utakmici. Napravili smo dosta tečnih i dobrih akcija, tako da smo zasluženo pobijedili. Na kraju, zadovoljan sam viđenim u ove dvije utakmica, najvažnije je da igrači prihvataju naše savjete, iako nijesmo imali previše vremena na raspolaganju, rekao je selektor Drašković.

Crna Gora - Bosna i Hercegovina 3:1

Stadion Trešnjica, Golubovci.

Sudija: Branko Odalović (Crna Gora).

1:0 - Barović 28’, 2:0 - Đukanović 35’, 3:0 - Globarević 45’+2’, 3:1 - Martinović 59’