Kom ispao iz Telekom 1.CFL…

Fudbaleri Jezera i OFK Titograda igraće naredne sezone u Telekom 1.CFL.

Jezero je, nakon poraza od 1:0 od Koma u prvom meču baraža, u revanšu savladao Kom sa 3:1 i tako drugi put u klupskoj istoriji izborili plasman u elitni rang takmičenja.

Ekipa iz Plava povela je golom Saše Radenovića u 43. minutu, da bi petnaestak minuta kasnije izjednačio Bojan Golubović. Ipak, u periodu od devet minuta, od 71. do 79. minuta, Jezero je postiglo dva gola, preko Meldina Dreškovića i Vuka Milačića.

Dosta uzbuđenja viđeno je u duelu Bokelja i OFK Titograda, u kojem su gosti slavili nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca. Prvi duel ovih rivala završen je pobjedom Bokelja od 1:0, a istim rezultatom Titograd je slavio u revanšu. Pitanje pobjednika riješeno je nakon jedanaesteraca, u kojima su više umijeća imali gosti.

Jezero - Kom 3:1