Nastavljeno takmičenje u Telekom 1.CFL...

Nastavak sezone u Telekom 1.CFL nakon pauze zbog pandemije virusa COVID-19 obilježio je remi Koma i Sutjeske – 3:3.

Na Zlatici je domaćin mnogo bolje krenuo u meč, nakon pola sata imao je dva gola prednosti zahvaljujući Savi Gardaševiću i Filipu Mitroviću. U posljednjim trenucima prvog poluvremena zaostatak Nikšićana smanjio je Stefan Nikolić iz jedanaesterca. U nastavku je Kom ponovo pogodio preko Mirze Hota u 71. minutu, čime je vratio dva gola zalihe. Ipak, drama je nastavljena dva minuta prije kraja regularnog toka, kada je Božo Marković pogodio za 3:2. U trećem minutu sudijske nadoknade Damir Kojašević postigao je gol za remi svoje ekipe – 3:3

Lider Budućnost upisao je tri boda u duelu sa Grbljem – 1:0. Jedini gol na meču postigao je Petar Grbić u 19. minutu, čime je svom timu obezbijedio 13 bodova prednosti u odnosu na Sutjesku.

Zeta je dobrom igrom u finišu došla do trijumfa nad Rudarom – 2:0. Golubovčane je u vođstvo doveo Elom Kođo u 71. minutu, da bi devet minuta kasnije prednost udvostručio Aleks Jamoa.

U duelu Petrovca i Titograda nije bilo pobjednika – 1:1. Miloš Kalezić golom u 68. Minutu donio je prednost Petrovčane, koju je anulirao Admir Adrović u 83. minutu. Adroviću je ovo 100. gol u eliti crnogorskog fudbala, po čemu je rekorder.

Budućnost - Grbalj 1:0