U polufinalu Kupa Crne Gore igraće Petrovac, Budućnost, Rudar i Grbalj.

Branilac titule, ekipa Petrovca, spriječila je iznenađenje u Baru i pobjedom od 3:1 popravila loš utisak koji je ostavila u prvom meču (1:1). Pobjedu gostiju najavio je Radović u 67. minutu sa bijele tačke, nakon čega su Rotković u 74. i Lopičić tri minuta kasnije srušili sve snove Barana da mogu napraviti iznenađenje. Domaćin se od takmičenja u Kupu oprostio golom Nedovića, minut prije kraja meča.

I Budućnost je u gostima uspjela da nadoknadi ono što je propustila u prvom meču - Podgoričani su u Nikšiću slavili sa 1:0, zahvaljujući golu svog najboljeg strijelca Ivana Vukovića u petom minutu i ukupnim skorom od 2:1 stigli do novog polufinala.

Do polufinala se prošetao i Rudar koji je do nogu potukao Mornar sa 6:1, dok je duel Grblja i Mladosti donio novu feštu golova koja se i ovog puta završila pobjedom tima iz Radanovića.

Sutjeska - Budućnost 0:1 Rudar - Mornar 6:1 Bar - Petrovac 1:3 Grbalj - Mladost 4:3
Prvi meč: 1:1 Prvi meč: 0:0 Prvi meč: 1:1 Prvi meč: 2:1
0:1 - Vuković 5' 1:0 - Ranđelović 9' 0:1 - Radović 67' (p) 1:0 - Kajević 6'
2:0 - Ranđelović 20' 0:2 - Rotković 74' 2:0 - Kajević 9'
1:2 - Mešter 32' 0:3 - Lopičić 77' 2:1 - Merdović 25'
3:1 - Ranđelović 56' 1:3 - Nedović 89' 2:2 - Vučić 45'
4:1 - Useni 65' 3:2 - Popović 57'
5:1 - Minić 68' 3:3 - Šćepanović 76'
6:1 - Minić 86' 4:3 - Kajević 84'