Budućnost zadržala 11 bodova prednosti ispred Sutjeske…

Današnji program Telekom 1.CFL obilježili su fudbaleri Rudara, koji su savladali trećeplasiranu Iskru sa 2:0 i tako upisali četvrti vezani trijumf.

Pljevljaci su na stadionu ,,Braće Velašević“ golove postizali u posljednjim minutima prvog, odnosno drugog poluvremena. Danilo Marković doveo je Rudar u vođstvo u 45. minutu, dok je konačan rezultat postavio Ermin Seratlić u 90.

Lider Budućnost bila je ubjedljiva u derbiju 23. kola sa Zetom – 4:1. Petar Grbić i Moraitis Panajotis donijeli su dva gola prednosti svojoj ekipi, Srđan Krstović je smanjio zaostatak u 52. minutu, da bi do kraja domaćin riješio meč sa još dva pogotka. Jedan je postigao Panajotis, a za konačan rezultat Draško Božović.

Sutjeska je minimalnim rezultatom savladala Podgoricu, a jedini gol na meču postigao je Stefan Nikolić u 14. minutu.

Zanimljivo je bilo u duelu Titograda i Koma, koji je završen pobjedom tima sa Zlatice – 3:2. Kom je dva puta vodio, domaćin se oba puta vraćao u egal, ali je Mirza Hot u 87. minutu donio tri boda gostima.

U duelu Grblja i Petrovca nije bilo golova.

Sutjeska – Podgorica 1:0