Nastavak šampionata Budućnost čeka sa osam bodova prednosti u odnosu na drugoplasiranu Sutjesku…

Ekipa Budućnosti upisala je ubjedljiv trijumf u posljednjem meču jesenjeg dijela šampionata – „plavo bijeli“ su u zaostalom meču 15. kola Telekom 1. CFL savladali Grbalj rezultatom 4:0.

Lider šampipnata trijumfom u Radanovićima uvećao je prednost u odnosu na najbližeg pratioca u šampionskj trci, ekipu Sutjeske, na osam bodova.

Vrata pobjede nad „trikolorima“ otvorio je Draško Božović udracem sa bijele tačke u 25. minutu susreta, da bi do odlaska na odmor Igor Ivanović duplirao prednost.

Ivanović je i u nastavku zatresao mrežu rivala, da bi u 84. minutu rezervista Stoiljković postavio konačan rezultat susreta.

Trijumf u Radanovićima bio je 14. za lidera u jesenjem dijelu šampionata.

Igor Ivanović je sa dva pogotka na današnjem susretu došao na samo gol zaostatka u odnosu na Bobana Đorđevića, lidera u borbi za Trofej Radija Crne Gore – napadač Grblja tresao je mreže rivala devet puta, dok su Ivanović i Boris Kopitović bili precizni po osam puta.