Odigrani mečevi 18. kola Telekom 1.CFL...

Fudbaleri Budućnosti savladali su u derbiju 18. kola Telekom 1. CFL Iskru sa 1:0 i tako stekli četiri boda prednosti nad drugoplasiranom Sutjeskom.

Trijumf na Gradskom stadionu u Podgorici donio je Draško Božović pogotkom iz jedanaesterca u 79. minutu.

Sutjeska je remizirala na gostovanju Grblju - 1:1. Božo Marković doveo je Nikšićane u vođstvo u 51. minutu, ali je Stefan Đorđević ubrzo poravnao i postavio konačan rezultat.

Zeta je minimalno slavila u duelu sa OFK Titogradom - 1:0. Trenutak odluke desio se u 74. minutu, kada je mrežu Titograda zatresao Đorđije Vukčević.

U malom gradskom derbiju između Koma i Podgorice nije bilo pobjednika - 1:1. Goran Vujović je pogotkom u četvrtom minutu doveo Zlatičane u vođstvo, koje je anulirao Šaleta Kordić dvadesetak minuta prije kraja.

Rudar je sa 4:1 savladao Petrovac u gostima. Marko Krasić i Ivan Racković donijeli su prednost Pljevljacima, koju je Boris Kopitović uspio da smanji. Ali, u finišu je Rudar postigao još dva gola i tako potvrdio trijumf.

Zeta - OFK Titograd 1:0