Zaključeno 16. kolo Telekom 1.CFL...

Fudbaleri Budućnosti savladali su u gradskom derbiju OFK Titograd sa 2:1.

Dušan Stoiljković i Miloš Vučić donijeli su svojoj ekipi prednost od dva gola, koju je dvadesetak minuta prije kraja smanjio Luka Merdović i postavio lonačan rezultat.

Sutjeska je bila ubjedljiva na gostovanju Petrovcu - 4:0. Damir Kojašević postigao je dva gola za aktuelnog šampiona, dok su mrežu Petrovca tresli i Marko Ćetković i Božo Marković, koji je pogodio iz jedanaesterca.

U duelu Koma i Iskre nije bilo pobjednika - 1:1. Gosti su vodili autogolom Mihaila Petrovića Njegoša u 35. minutu, da bi bod Zlatičanima donio pogodak Gorana Vujovića četiri minuta prije kraja regularnog toka utakmice.

Do tri boda došla je Podgorica protiv Rudara - 3:0. Nikola Vujnović donio je prednost svojoj ekipi, dok su u nastavku mrežu Pljevljaka pogađali Anđelko Jovanović i Jovan Vujović.

Zahvaljujući golovima Srđana Krstovića, Zeta je došla do bodova u duelu sa Grbljem - 2:0. Vezista Zete upisao se u listu strijelaca u 14. i četvrtom minutu nadoknade drugog poluvremena.

Petrovac - Sutjeska 0:4