Meč Grbalj - Budućnost nije odigran zbog jake kiše...

Fudbaleri Iskre savladali su Podgoricu sa 2:1 i bar do sjutra popodne preuzeli lidersku poziciju na tabeli Telekom 1.CFL.

Danilovgrađani su do trijumfa došli pogotkom Milana Đurišića iz jedanaesterca u trećem minutu sudijske nadoknade. Desetak minuta ranije Nikola Kumburović je autogolom poništio vođstvo do kojeg je Iskra došla pogotkom Nikole Karaklajića u 44. minutu.

Petrovac je nakon preokreta došao do tri boda u duelu sa OFK Titogradom - 2:1. Domaćin je na Starom aerodromu poveo preko Vojina Pavlovića u 4. minutu, da bi u nastavku Miloš Kalezić i Halil Muharemović tresli mrežu protivnika.

U današnjem programu 15. kola odigran je još duel Rudara i Zete, koji je završen bez pobjednika - 1:1. Oba gola viđena su u ranoj fazi utakmica. Prvo je autogol protiv bivšeg kluba postigao Alfons Denis Sopo u 6. minutu, a onda je u 12. Aleks Jamoa postavio konačan rezultat.

Meč između Grblja i Budućnosti nije odigran zbog jake kiše u Radanovićima.

Rudar - Zeta 1:1