Poraz U-15 selekcije na startu turnira u Srbiji...

Pionirska reprezentacija Crne Gore porazom od Izraela započela je UEFA Razvojni turnir koji se igra u Srbiji.

,,Sokolići“ su izgubili rezultatom 2:0, ali su, pri rezultatu 0:0, imali tri veoma dobre šanse.

U 20. minutu golman Izraela krajnjim naporom odbranio je šut Dženana Pejčinovića iz slobodnog udarca, da bi ubrzo poslije toga Luka Lečić pogodio preku nakon kornera Matije Marsenića. Denis Ljuljanović je u 27. minutu šutirao pravo u golmana u izglednoj prilici.

- Prvo poluvrijeme smo odigrali dosta dobro i šteta je što nijesmo iskoristili šanse koje smo stvorili. U nastavku je Izrael rano postigao golove, a i kod nas je bio očigledno da nijesmo dovoljno fizički spremni za ovakve utakmice. Okrećemo se utakmici sa Srbijom, nadamo se da ćemo se u međuvremenu osvježiti i spremiti za taj meč, kazao je selektor Goran Perišić.

Izrael je oba pogotka postigao u drugom poluvremenu. U 45. minutu Sagi Jehezkel je završio dobru akciju svoje ekipe, dok je pet minuta kasnije Janaj Distelfeld iskoristio gužvu u šesnaestercu Crne Gore i postavio konačan rezultat.

Naredni meč na turniru Crna Gora igra u četvrtak od 16:30 časova protiv Srbije.

Crna Gora - Izrael 0:2