Odigrana četiri meča 13. kola Telekom 1.CFL...

Fudbaleri Podgorice savladali su Titograd rezultatom 2:1 u jednom od derbija 13. kola Telekom 1.CFL.

Podgorica je na poluvremenu imala dva gola prednosti zahvaljujući pogocima Nikole Vujnovića i Balše Sekulića, da bi Ajana tridesetak minuta prije kraja postavio konačan rezultat.

Budućnost je rutinski slavila protiv Petrovca - 3:0. Dejan Boljević u 11. i Petar Grbić u 28. minutu najavili su trijumf, koji je potvrdio Miloš Mijić u prvom minutu sudijske nadoknade drugog poluvremena.

Pobjedu je upisala i Iskra, koja je savladala Zetu sa 3:1, iako su gosti vodili golom Ivana Vukčevića. Ipak, Miroje Jovanović je izjednačio, a Balša Boričić i Irfan Šahman donijeli bodove Danilovgrađanima.

U duelu Grblja i Koma nije bilo pobjednika - 1:1. Gosti su poveli golom Akihirua Sentokua, da bi Boban Đorđević poravnao i postavio konačan rezultat.

OFK Titograd - Podgorica 1:2