Bez pobjednika u duelu U-17 selekcija Crne Gore i Albanije...

Kadetske reprezentacije Crne Gore i Albanije odigrale su neriješeno u drugoj prijateljskoj utakmici ovih ekipa.

Za razliku od meča u Skadru prije tri dana, kada je Albanija slavila sa 3:0, ,,sokoli“ su ovog puta sačuvali svoju mrežu i ostavili bolji utisak.

- Odigrali smo bolje nego prvu utakmicu, gledajući igru u defanzivi, kao i kada je riječ o zalaganju igrača. Međutim, nijesmo bili na adekvatnom nivou u kreaciji napada, tako da nijesmo uspjeli da na pravi način ugrozimo gol protivnika. Sada nam predstoji dosta rada na pripremama za kvalifikacioni turnir, moraćemo da popravimo neke stvari, a nadam se i da ćemo biti kompletni, kazao je selektor Slobodan Drašković.

Prvo poluvrijeme današnje utakmice bilo je zanimljivije kada je riječ o prilikama za gol. Crna Gora je zaprijetila u 22. minutu, kada je, nakon odlične lopte Lazara Mijovića, Ognjen Bakić šutirao pored gola sa desetak metara iskosa. Desetak minuta kasnije Bakić je izveo korner, a Nikola Vukotić glavom poslao loptu iznad prečke.

U finišu prvog dijela vezista Albanije Mario Mitaj pogodio je stativu udarcem sa dvadesetak metara.

Nastavak meča donio je još tvrđu igru, u kojoj su gosti uspjeli da dođu do povoljne šanse. Međutim, Klajdi Luša nije uspio da savlada Nikolu Ivezića sa sedam, osam metara.

Crna Gora - Albanija 0:0