Posljednji meč 11. kola Telekom 1.CFL igra se sjutra...

Nakon 11. kola Telekom 1.CFL situacija na vrhu tabele ostala je nepromijenjena - i Sutjeska i Budućnost upisali su pobjede, tako da Nikšićani imaju bod više od rivala iz Podgorice.

Sutjeska je pred svojim navijačima u derbiju 11. runde savladala Zetu rezultatom 2:1. Novica Eraković doveo je svoj tim u vođstvo već u drugom minutu, da bi u 24. poravnao napadač Zete Ivan Vukčević. Početkom drugog poluvremena Marko Ćetković je pogodio za konačnih 2:1.

Budućnost je minimalno savladala Podgoricu, a jedini gol na Gradskom stadionu postigao je Draško Božović u 21. minutu.

Zanimljivo je bilo u duelu Grblja i Rudara - 2:2. Gosti su poveli u osmom minutu preko Vula Vujačića, ali je samo tri minuta kasnije izjednačio Boban Đorđević. Grbalj je do preokreta došao u 74. minutu, kada je precizan bio Dejan Perović. Ipak, u posljednjim trenucima meča Velizar Janketić je iskoristio jedanaesterac za konačnih 2:2.

Petrovac je bio bolji od Koma rezultatom 2:1 u meču u kojem su svi golovi postignuti u periodu od 62. do 77. minuta. Petar Vukčević je prvo pogodio sa bijele tačke za domaće, a onda je u 67. minutu izjednačio Sava Gardašević. Egal je trajao do 77. minuta i pogotka Borisa Kopitovića.

Posljednj meč 11. kola, između Titograda i Iskre, igra se sjutra od 14 časova.

Sutjeska - Zeta 2:1