Završeno 10. kolo Telekom 1.CFL...

Aktuelni šampion i lider na tabeli Telekom 1.CFL Sutjeska nije uspjela da u derbiju 10. kola savlada OFK Titograd - 1:1.

Na Gradskom stadionu u Nikšiću sve je bilo riješeno u razmaku od tri minuta početkom drugog poluvremena. Prvo je u 54. minutu Igor Vukčević donio prednost gostima, da bi u 56. Marko Vučić izjednačio sa 11 metara i tako postavio konačan rezultat.

Budućnost je slavila sa 3:0 na gostovanju Rudaru, čime je prekinula niz od tri meča bez pobjede. Podgoričani su pitanje pobjednika riješili vrlo brzo, Igor Ivanović u 11, Aleksandar Vujačić u 12. i Draško Božović u 26. minutu donijeli su veliku prednost koju Budućnost nije ispustila do kraja meča.

Podgorica je sa 1:0 savladala Petrovac zahvaljujući golu Nikole Vujnovića, dok je istim rezultatom Iskra pobijedila Grbalj. Jedini pogodak na meču postigao je Ivan Vuković.