Poraz ,,sokola“ u revanšu...

Mlađa kadetska reprezentacija Crne Gore poražena je rezultatom 1:0 od odgovarajuće selekcije Bugarske u drugom prijateljskom duelu ovih ekipa.

Iako su stvorili nekoliko dobrih šansi, ,,hrabri sokoli“ nijesu uspjeli da zatresu mrežu protivnika.

U prvom poluvremenu Viktor Đukanović je pogodio stativu iz slobodnog udarca, da bi početkom drugog dijela Bogdan Veljić sa par metara glavom poslao loptu preko gola.

Trenutak odluke desio se u 61. minutu, kada je George Atanasov postigao gol nakon dobrog udarca sa petnaeastak metara iskosa.

U samom finišu meča Tomo Šoć je bio u izglednoj prilici, ali je šutirao pravo u golmana.

- Mislim da smo ovu utakmicu odigrali bolje nego prvu, kada je bilo neriješeno. Uspjeli smo da ispravimo neke stvari u odnosu na prvi meč, zbog čega sam zadovoljan. Sa druge strane, Bugari su pokazali da su u pravom takmičarskom ritmu, vidjelo se da su mnogo jači od nas u duelima, a imali su i određenu dozu drskosti u igri. Mislim da je to i presudilo u ovom meču, kazao je selektor Slobodan Drašković.

Crna Gora - Bugarska 0:1