Poraz u borbi za treću poziciju...

Futsal reprezentacija Crne Gore porazom od Saudijske Arabije osvojila je četvrto mjesto na turniru u Poreču.

Iako je ekipa Sveta Ljesara u razigravanju izgubila rezultatom 3:2, odigrala je veoma dobru utakmicu, u kojoj je propustila nekoliko odličnih šansi gol. Najbolju nije iskoristio Eldin Ćorović, koji je u posljednjem minutu meča kazneni udarac.

- Iako smo izgubili od Saudijske Arabije, moram biti zadovoljan prikazanom igrom, pogotovo u drugom poluvremenu, u kojem smo dva puta pogađali prečku i na kraju promašili kazneni udarac deset metara. Moram reći da nam je ovaj turnir poslužio da vidimo na koga u narednom periodu možemo računati od novih igrača, kazao je selektor Ljesar.

Crna Gora - Saudijska Arabija 2:3

Dvorana ,,Inter sports“, Poreč.

Sudije: Timur Ramazanov (Turkmenistan), Huan Bolen (Norveška), Bjorn Tvet (Norveška).

1:0 - Ivan Mugoša 15’, 1:1 - Ibrahim Alasiri 18’, 1:2 - Moatm Alasiri 19’, 2:2 - Petar Perošević 24’, 2:3 - Moatm Alasiri 34’

Crna Gora: Crna Gora: Danilo Vučetić, Eldin Ćorović, Zoran Barović, Petar Perošević, Marko Spasojević. Igrali su još: Milun Sekulić, Jovica Gačević, Luka Vuletić, Jovan Popović, Nikola Minić, Ivan Mugoša, Kosta Vuković, Miloš Ljujić, Vaso Dubak.
Selektor: Sveto Ljesar.

Saudijska Arabija: Asad Alsad, Basam Alšamari, Abdulah Alotaibi, Sultan Alduhaim, Džver Imah. Igrali su još: Abdulah Kurdi, Abdulah Alšamari, Moatm Alasiri, Omar Adlabl, Mohamed Kamas, Fisal Alsultan, Momsen Fkije, Ibrahim Alasiri.
Selektor: Luis Fonseka.