Zaključeno sedmo kolo Telekom 1.CFL...

Derbi sedmog kola Telekom 1. CFL pripao je fudbalerima Titograda, koji su sa 2:1 savladali Budućnost.

Domaćin se bolje snašao u meču odigranom po veoma jakom vjetru. U vođstvo je došao autogolom Nikole Stoiljkovića na isteku prvog poluvrmena, dok je Ivan Novović u 86. minutu iz jedanaesterca najavio pobjedu svoje ekipe. Konačan rezultat postavio je Aleksandar Vujačić u trećem minutu sudijske nadoknade.

Aktuelni šampion Sutjeska u posljednjih dvadesetak minuta slomila je otpor Petrovca - 3:0. Damir Kojašević pogodio je u 69. minutu za vođstvo, da bi Stefan Nikolić golovima u 83. i 94. potvrdio trijumf Nikšićana.

Rudar je u duelu sa Podgoricom došao do druge pobjede u sezoni - 2:1. Velizar Janketić u 16. i Tijago Rodrigeš u 24. minutu donijeli su Pljevljacima prednost koja im je omogućila nova tri boda. U posljednjim trenucima utakmice Goran Vujović je iz jedanaesterca smanjio zaostatak i postavio konačan rezultat.

U dva meča nije bilo golova - Grbalj i Zeta remizirali su u Radanovićima, kao i Iskra i Kom u utakmici odigranoj na Trening kampu FSCG.

Sutjeska - Petrovac 3:0