Odigrani mečevi 6. kola Telekom 1.CFL...

Fudbaleri Sutjeske remizirali su sa Komom rezultatom 1:1 u jednoj od utakmica 6. kola Telekom 1.CFL.

Aktuelni šampion vodio je golom Marka Ćetkovića u 67. minutu, međutim, domaćin je do boda na Zlatici došao pogotkom Nikole Đurkovića u 84. minutu.

Na Gradskom stadionu u Podgorici viđena je goleada u kojoj je Budućnost osvojila sva tri boda protiv Grblja - 3:2. Gosti su vodili dva puta, oba puta golovima Bobana Đorđevića, dok je domaćin dva puta stizao do egala zahvaljujući Milošu Mijiću. Gol za trijumf Budućnosti postigao je Dušan Stoiljović u 77. minutu.

Zeta je savladala Rudar sa 2:1, iako su Pljevljaci poveli u 22. minutu preko Velizara Janketića iz jedanaesterca. Ubrzo je izjednačio Ivan Vukčević, a preokret donio Goran Milojko u 53. minutu.

Titograd je bio ubjedljiv na gostovanju Petrovcu - 3:0. Luka Merdović i Ađana-Činedu donijeli su svom timu prednost od dva gola, dok je u nastavku Jovan Nikolić postavio konačan rezultat.

U duelu Podgorice i Iskre nije bilo golova.

Budućnost - Grbalj 3:2