Zaključeno četvrto kolo Telekom 1.CFL...

Fudbaleri Budućnosti upisali su i četvrtu pobjedu u dosadašnjem dijelu Telekom 1.CFL.

Podgoričani su sa 3:0 pobijedili Petrovac u gostima, uz sva tri gola postignuta u drugom poluvremenu. Slavko Damjanović pogodio je u 52. minutu, zatim su u posljednjih četiri minuta regularnog toka mrežu Petrovca tresli Dejan Boljević i Mihailo Perović.

Još ubjedljivija bila je Sutjeska na gostovanju Rudaru - 4:0. Darko Bulatović u 5. i Bojan Božović u 9. minutu najavili su trijumf aktuelnog šampiona, da bi Miljan Vlaisavljević u 63. i Damir Kojašević u 85. minutu ovjerili pobjedu.

Pobjedu u ovom kolu upisala je i Iskra, koja je u Golubovcima bila bolja od Zete sa 1:0. Trenutak odluke desio se u 35. minutu, kada je gol postigao Milan Đurišić.

U malom gradskom derbiju, između Podgorice i Titograda, nije bilo pobjednika - 0:0.

Neriješen ishod viđen je i u duelu Koma i Grblja - 1:1.

Zeta - Iskra 0:1