Mlađa kadetska selekcija još bez pobjede u Mijanmaru...

U-16 reprezentacija Crne Gore poražena je sa 1:0 od Indonezije u drugom kolu međunarodnog turnira u Mijanmaru.

Ekipa selektora Slobodana Draškovića nije iskoristila nekoliko povoljnih šansi da ostvari bolji rezultat na meču odigranom u Mandeleju.

- Odigrali smo puno bolje nego protiv Južne Koreje, posebno na taktičkom planu. Prema svemu prikazanom, zaslužili smo bar remi. Međutim, nijesmo iskoristili svoje šanse i to je to, istakao je selektor Drašković.

Utakmica je odlučena u 53. minutu, kada je Mohamed Šaifulah nakon centaršuta sa lijeve strane zatresao mrežu Andreja Krivokapića.

,,Sokoli“ su nakon toga krenuli u ofanzivu, iz koje su najbolju šansu stvorili preko Bojana Pavićevića u 66. minutu. Međutim, Pavićević je sa nekoliko metara šutirao u protivničkog golmana.

Dobru priliku imao je i Balša Barović, koji je nekoliko minuta kasnije pogodio prečku sa dvadesetak metara.

Posljednje meč na turniru u Mijanmaru Crna Gora igra sa domaćinom, u nedjelju od 12 časova po našem vremenu.

Crna Gora - Indonezija 0:1