Krenula nova sezona Telekom 1. CFL...

Fudbaleri Sutjeske, aktuelni šampioni Crne Gore, minimalnom pobjedom nad Titogradom otvorili su novu sezonu Telekom 1. CFL.

Derbi na Starom aerodromu odlučen je pogotkom Jankovića iz jedanaesterca u 25. minutu.

Debitantski nastup u eliti Podgorica je završila remijem na gostovanju Petrovcu - 1:1. Oba gola viđena su u prvom dijelu meča, Kopitović je doveo Petrovac u vođstvo u 21. minutu, da bi desetak minuta kasnije Čelebić postavio konačan rezultat.

Prvi gol u novom izdanju elitnog ranga crnogorskog klupskog fudbala postigao je Luka Malešević, koji je u 30. minutu meča sa Grbljem najavio pobjedu Iskre od 3:2. U Radanovićima je viđen uzbudljiv duel, u kojem je gost imao i dva gola viška, koje je Grbalj sustigao u roku od tri minuta, zahvaljujući Đorđeviću i Obradoviću. Trijumf Iskri donio je Jovanović u prvom minutu sudijske nadoknade.