Fudbaleri Sutjeske upisali su poraz u 33. kolu Telekom 1.CFL, dok je Budućnost remizirala i smanjila zaostatak za liderom.

Gradskom stadionu u Nikšiću, Titograd je do trijumfa od 2:1 došao golom Marka Pavićevića u 89. minutu. Gosti su poveli preko Mamadua Mendija u 14, da bi u 33. minutu poravnao Božo Marković.

Petrovac i Budućnost podijelili su bodove - 0:0, čime su Podgoričani zaostatak za Sutjeskom smanjili na šest bodova. Isti rezultat viđen je i u duelu Grblja i Zete.

Iskra je nakon preokreta savladala Mornar sa 3:1. Domaćina je u vođstvo doveo Dejan Račić u 8. minutu, da bi početkom nastavka Iskra preokrenula zahvaljujući Balši Boričiću i dvostrukom strijelcu Darku Nikaču.

Rudar je pogotkom Radomira Đalovića u prvom minutu sudijske nadoknade došao do minimalnom trijumfa na gostivanju Lovćenu.

Sutjeska - OFK Titograd 1:2