Nakon 32. kola Telekom 1.CFL nije bilo promjena na čelu tabele.

Sutjeska i Budućnost remizirali su sa Iskrom i Zetom, pa Nikšićani i dalje imaju pet bodova prednosti u odnosnu na prvog pratioca.

Lider je golom Vladana Bubanje u 40. minutu vodio protiv Iskre u Danilovgradu, ali je Milan Đurišić u prvom minutu sudijske nadoknade drugog poluvremena postavio konačnih 1:1.

U duelu Budućnosti i Zete nije bilo golova - 0:0.

Na Starom aerodromu je viđena goleada u duelu OFK Titograda i Grblja - 2:2. Gosti su sredinom prvog poluvremena došli do 0:2 preko Dejana Kotorca i Ivana Mijuškovića, da bi Titograd u finišu ipak izbjegao poraz. Golove su postigli Marko Miličković u 78. i Vojin Pavlović u 89. minutu.

Rudar je sa 3:1 savladao Mornar, dok u duelu Petrovca i Lovćena nije bilo golova.

Napadač Zete Nikola Krstović sa 13 golova vodeći je na listi strijelaca Telekom 1.CFL, u takmičenju za Trofej Radija Crne Gore. Gol manje postigao je Aleksandar Vujačić iz Budućnosti, a po tri manje nekadašnji fudbaler Iskre Stefan Milošević, Radomir Đalović iz Rudara i napadač Sutjeske Božo Marković.

Budućnost - Zeta 0:0

Iskra - Sutjeska 1:1