Vodeći tandem upisao pobjede u 29. kolu Telekom 1.CFL.

Fudbaleri Sutjeske savladali su Lovćen rezultatom 4:0 u 29. kolu Telekom 1.CFL, čime su zadržali prednost od pet bodova u odnosu na drugoplasiranu Budućnost.

Nikšićane su do ubjedljivog trijumfa vodili dvostruki strijelac Božo Marković, Stefan Cicmil i Bojan Božović.

Budućnost je kao gost slavila protiv Mornara sa 1:0, a jedini pogodak na meču djelo je Aleksandra Vujačića.

Trijumf je upisala i Zeta, koja je bila bolja od Rudara - 2:1. Gosti su poveli golom Iloma Kođa u 8. minutu, međutim, domaćinu je preokret donio Nikola Krstović, koji je bio precizan u 40. i 75. minutu.

Iskra je sa 2:1 savladala OFK Titograd u gostima. Balša Boričić doveo je Danilovgrađane u vođstvo, dok je meč u egal vratio Marko Pavićević u finišu prvog poluvremena. Pobjedu gostima donio je Darko Nikač u 52. minutu.

Grbalj je sa 2:0 pobijedio Petrovac. Oba gola za domaćin postigao je Vladan Kordić.

Mornar - Budućnost 0:1