Odigrani mečevi 26. kola Telekom 1.CFL.

Fudbaleri Sutjeske remizirali su na gostovanju Grblju rezultatom 0:0, pa sada imaju pet bodova više od drugoplasirane Budućnosti, koja je u 26. kolu došla do trijumfa nad Rudarom - 1:0.

Gol za pobjedu Podgoričana na Gradskom stadionu postigao je Dušan Stojiljković u 12. minutu.

Treće mjesto na tabeli i dalje drži Zeta, koja je golovima u finišu utakmice došla do pobjede nad Mornarom - 2:0. Aleks Jamoa postigao je vodeći gol u 89, da bi tri minuta kasnije Nikola Krstović ovjerio trijumf svoje ekipe.

Na Starom aerodromu viđena je goleada nakon koje je OFK Titograd uzeo tri boda u duelu sa Lovćenom - 3:2. Gosti su poveli pogotkom Gorana Vujovića u 7. minutu, dok je dvadesetak minuta kasnije izjednačio Ognjen Gašević. U posljednjim trenucima prvog poluvremena Vujović je ponovo pogodio, ovog puta iz jedanaesterca. Ipak, u nastavku je domaćin golovima Marka Pavićevića u 78. i 84. minutu preokrenuo i slavio.

Preokretom je slavila i Iskra protiv Petrovca - 2:1. Šo Jamamoto je doveo goste u vođstvo u 63. minutu, a onda su Darko Nikač u 78. i Goran Burzanović u 94. minutu tresli mrežu protivnika.

Budućnost - Rudar 1:0