Pobjeda U-19 selekcije u prijateljskoj utakmici.

Omladinska reprezentacija Crne Gore savladala je Finsku rezultatom 2:1 u drugom prijateljskom duelu ovih ekipa.

U prvom meču bilo je 2:2, međutim, danas su izabranici Milorada Pekovića uspjeli da sačuvaju vođstvo, iako su ponovo bili su zaostatku.

Gostima je prednost donio Teri Ablade u 7. minutu, da bi desetak minuta kasnije Milan Vukotić poravnao rezultat iz slobodnog udarca. Isti igrač donio je pobjedu ,,sokolima“ pogotkom u 56. minutu.

Osim dva gola, Crna Gora je imala još dvije veoma dobre prilike za pogotke. Vukotić je dobro šutirao u 44. minutu, dok je u 65. golman gostiju odbranio pokušaj Matije Račića.

- Važna pobjeda za nas, jer se na ovaj način stiče samopouzdanje. Ponovo smo igrali dobro, stvarali šanse i ovog puta uspjeli da do kraja sačuvamo prednost. Nadam se da ćemo u istom ritmu nastaviti i u narednim mečevima, kazao je selektor Peković.

Crna Gora - Finska 2:1